ZAJĘCIA

TANIEC TOWARZYSKI ( 4 lata i starsze )

Taniec Towarzyski jest dziedziną tańca uprawianą od XXw. Kiedyś uznawany jedynie za dyscyplinę, która obejmowała tańce wykonywane w dalekiej przeszłości na wielkich wystawnych salach balowych.Cieszy się ogromną popularnością i jest obecnie jednym z najbardziej popularnych stylów tańca. Lekcje są dla wszystkich tych którzy szukają dobrej rozrywki oraz tych którzy chcą aktywnie i w odprężający sposób spędzić swoj wolny czas. Sprawimy ze poczujesz się pewnie i swobodnie na parkiecie, a zdobyte umiejętności wykorzystasz na innych imprezach tanecznych:
-Walc
-Tango
-Samba
-Cha-Cha-Cha
-Rumba….

BALLET DLA DZIECI (4 lata i starsze)

Ballet uczy płynności ruchu i wdzięku, wpływa na poprawę koncentracji,uczy samodyscypliny, usprawnia motorykę całego ciała, uwrażliwia na muzykę i kształtuje wyczucie rytmu,pozwala rozładować energię dzieciom bardziej dynamicznym, pomaga pokonać nieśmiałość dzieciom bardziej zamkniętym w sobie, uczy samodzielności i współpracy w grupie.

ENGLISH BABY RYTMIKA(2-4 lata)

Zajęcia te będą bardzo przydatna dla Twojego dziecka. Obecnie nauk a języka angielskiego jest strasznie popularna, więc chcielibyśmy zaoferować Państwu naukę połączona z tańcem. Nasz program pomaga dzieciom uczyć się angielskiego od prostych słów i zdań poprzez taniec. Tańcząc,dzieci uczą się angielskiego w tym samym czasie

TANIEC NOWOCZESNY ( 6 lat i starsze)

Gotowa by dumnie kroczyć? Gotowa by iść przez życie z podniesioną głową? Zajęcia te ukierunkowane są na ruchy bardzo kobiece, ale także i energiczne do rytmów typowych dla Beyonce czy Rihanny oraz wielu innych. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich.

BODY BALLET

Body Ballet jest nowością w naszym kraju i niewiele szkół podejmuje się prowadzenia zajęć w tej technice. Świat bardzo entuzjastycznie powitał nowatorską metodę ćwiczeń. Akademia Sztuki Baletowej rekomenduje Body Ballet, aby wpisał się na stałe do zajęć tanecznych dla dorosłych.

Zawsze jest czas na realizacje swoich marzeń i pasji.

Body Ballet jest techniką którą można uprawiać w każdym wieku osiągając grację ruchu bez niepotrzebnego obciążenia ciała. Zdobędziecie wspaniałą postawę, wzmocnicie mięśnie, a także uzyskacie elastyczność sylwetki. Zajęcia odbywają się przy pięknej klasycznej muzyce, która likwiduje niepotrzebny stres, wprowadza miły nastrój. Ćwiczenia dodają wiary w swoje możliwości.

ŚLUBNY TANIEC

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń zakochanej pary.Dlatego też chcielibysmy pomóc Państwu w przygotowaniu wymarzonego pierwszego tańca, który jest ważną częścią uroczystości weselnej. Oferujemy indywidualne lekcje,na których wybieracie Państwo muzykę i styl, który najlepiej odpowiadałby Waszym osobowością. Pomożemy również w przygotowaniu do tańca jako gość na studniówce, weselu lub innej ważnej uroczystości.